brooke-cagle-kElEigko7PU-unsplash

Spodnie jeansowe, dresowe i inne – wysoka jakość dzięki Pierre Balmain

Rok 1945 zaobfitował powstaniem słynnego domu mody Balmain. Założyciel, Pierre Balmain swoimi projektami oczarował wszystkich znawców mody i największe sławne osobistości. Mieszkańcy Europy i Stanów chętnie korzystali z usług cenionego projektanta i przyjeżdżali do Paryża. Obuwie i ubrania, a w tym spodnie Balmain cieszą się uznaniem wśród wielu osób, które do dziś chętnie decydują się na skorzystanie z oferty tej marki.  

Balmain – Marka 

Zanim powstał dom mody sygnowany nazwiskiem Balmain, młody projektant podejmował naukę u znanych projektantów jak Dior i Hubert de Givenchy. Żądny sukcesu i możliwości docierania do ludzi ze swoimi kreatywnymi pomysłami Balmain zdecydował się wkrótce na projektowanie ubrań już pod swoim własnym nazwiskiem. Jak się okazało była to bardzo dobra decyzja. Wysoką jakość i niebywały charakter ubrań Balmain doceniły najznamienitsze osoby z modowego świata. Sławy takie jak Sophia Loren czy Bridget Bardot chętnie korzystały z unikatowych projektów, które były tworzone z myślą o nich. Dziennikarze gazety New York Times zachwycali się, że dzięki projektantowi paryskie ulice odżyły po niemieckiej okupacji. Kolekcja z wąskimi garniturami i bufiastymi sukienkami oczarowała cały świat. Dom mody Balmain istnieje do dziś dzięki wspaniałym projektantom, którzy wierni tradycji projektują nowe kolekcje z nutą nowoczesności i ekstrawagancji. 

Balmain – Spodnie

Bogata oferta domu mody Balmain jest bardzo różnorodna i stale się poszerza. Bazowanie na tradycji w połączeniu z nieoczywistymi akcentami wciąż znajduje uznanie wśród wielu kobiet i sławnych osobistości. Spodnie Balmain projektowane są z najwyższą starannością z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Spodnie można wybierać spośród wielu opcji, jak spodnie dresowe, jeansowe, formalne, mniej formalne, eleganckie i inne. Nogawki spodni mogą być zwężane, proste lub delikatnie rozszerzone. Projekty wykorzystują oczywiście rozpoznawalne w przypadku marki grawerowane guziki. Balmain spodnie to idealny wybór dla kobiet, które lubią otaczać się ubraniami z najwyższej półki. 

Sprawdź damskie spodnie od Balmain na stronie Moliera 2.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *