kal-visuals-qRs4h6eRhNI-unsplash

Sprawdź najmodniejsze buty zimowe – piękne kozaki tylko od Pierre Balmain

Dom mody Balmain został założony w 1945 roku przez Pierre’a Balmaina. Projekty szybko zaskarbiły sobie popularność wśród odbiorców z Europy i Stanów. Kolekcje wyróżniały się stylem od ubrań noszonych zwykle w tamtych czasach. Wszystkie projekty zyskały i wciąż zyskują nowych odbiorców oraz rzesze zachwyconych i oczarowanych ofertą fanów. Ubrania Balmain, buty zimowe i inne obuwie wciąż są nieodłącznym elementem garderoby wielu Pań.

Balmain – Marka 

Pierre Balmain technik modowych uczył się u boku takich sław jak Dior i Hubert de Givenchy. Po wypracowaniu własnego kunsztu Balmain zdecydował się na otwarcie własnej marki, sygnowanej własnym nazwiskiem. Na sukces nie trzeba było długo czekać. Jak określił New York Times, projektant ożywił paryskie ulice i na nowo tchnął w nie życie po okupacji niemieckiej. Celem marki było wydobywanie przy pomocy ubrań piękna i kobiecego uroku. Przełomem dla marki było zaprojektowanie wąskich garniturów i sukienek z bufiastymi spódnicami. Wiele amerykańskich sław, takich jak Bridget Bardot czy Sophia Loren promowało wówczas markę. Gwiazdy zaczęły zgłaszać się do Balmaina po indywidualne projekty, które wydobędą głębię ich charakteru, duszy i stylu. Po śmierci założyciela dom mody funkcjonuje dzisiaj dzięki zdolnym projektantom, którzy są wierni jego ideałom i którzy łączą tradycję z nowoczesnym stylem. 

Balmain – Kozaki

Oferta obuwia domu mody Balmain jest bardzo bogata i różnorodna. Bazowanie na tradycjach i fundamentach połączone z nowoczesnością i nieco rockowym pazurem trafia w gusta wielu kobiet. Kozaki Balmain to perfekcyjne wykończenie. Buty tworzone są w oparciu o najwyższej jakości materiały. Projektanci często w wykończeniu produktów stawiają na grawerowane guziki, metaliczne ćwieki i transparentne obcasy. Kozaki Balmain wykonywane są z najwyższej jakości skóry lub zamszu. Jakość używanych materiałów idzie też w parze z trwałością i oryginalnością. Są to projekty, które idealnie odnajdą się wśród eleganckich kobiet oraz takich, które w modzie lubią zaszaleć i postawić na ekstrawaganckie i nieoczywiste akcenty.

Tags: No tags

Comments are closed.