eli-defaria-oV4PktGcXCs-unsplash

Pierre Balmain – marynarka, którą musisz mieć w swojej szafie

Pierre Balmain swój własny dom mody otworzył dokładnie w roku zakończenia drugiej wojny światowej. Innowacyjne podejście do mody, konsekwencja i brak kompromisów doprowadziły do szybkiego sukcesu marki. Po dziś dzień Panie chętnie korzystają z oferty domu mody Balmain. Wiele uznanych sław i popularnych osób korzysta z dobrodziejstw wykorzystujących połączenie tradycji i nowoczesnego stylu. 

Balmain – Marka 

Pierre Balmain od zawsze wiedział, że w życiu chce zajmować się modą. Uwielbiał dzięki swoim kreacjom wydobywać piękno kobiet. Zanim jednak podjął decyzję o otwarciu własnego domu mody sygnowanego własnym nazwiskiem, szkolił swój warsztat u największych modowych sław na świecie jak Dior i Hubert de Givenchy. Dobrze rokujący młody człowiek, po zdobyciu niezbędnej wiedzy podjął decyzję o projektowaniu ubrań pod własną marką. Na sukces nie trzeba było długo czekać. Już pierwsza, własna kolekcja Balmain została okrzyknięta mianem arcydzieła. Wąska marynarka Balmain oraz bufiaste sukienki zyskały ogromną popularność. Dzięki temu amerykańskie sławy jak Bridget Bardot, Sophia Loren i Katharine Hepburn zaczęły szyć ubrania u Pierre’a na specjalne zamówienia, tak aby na czerwonym dywanie móc wyróżniać się unikalnymi strojami. Niepowtarzalność kreacji została szybko doceniona przez rzesze zainteresowanych kupujących. Dom mody istnieje do dzisiaj i prowadzony jest przez projektantów, którzy w modzie podążają za ideałami podobnymi do tych, za którymi podążał sam Pierre Balmain. 

Balmain – Marynarki

Oferta odzieżowa domu mody Balmain stale się powiększa o coraz nowsze i ciekawsze propozycje. Niezależnie od tego jaki jest to projekt domu Balmain marynarka zaprojektowana w oparciu o fundamenty pozostawione po założycielu w połączeniu z nowoczesnym stylem, zawsze zdobywa popularność. Marynarki projektowane są w oparciu o najlepszej jakości materiały. Szeroka gama kolorystyczna oraz ciekawe printy i faktury trafiają w gusta wielu wiernych amatorów projektów domu Balmain. Marynarki wykorzystują rozwiązania charakterystyczne dla marki, takie jak poduszki na ramionach, dwurzędowe zapięcie oraz grawerowane guziki. Marynarka Balamin jest idealnym wyborem dla kobiet, które szukają niecodziennego uzupełnienia swojej stylizacji. 

Męskie marynarki Balmain:

https://www.moliera2.com/sl/429/meskie-marynarki-balmain

Damskie marynarki Balmain:

https://www.moliera2.com/sl/231/damskie-marynarki-balmain
Tags: No tags

Comments are closed.